Home / blog / Apple giyilebilir cihazları, 202’ye kadar Mac ve iPad’den daha iyi performans gösterecek

Apple giyilebilir cihazları, 202’ye kadar Mac ve iPad’den daha iyi performans gösterecek

Apple giyilebilir cihazları, 202’ye kadar Mac ve iPad’den daha iyi performans gösterecek

Gelecekteki saldırılara karşı savunmalarını iyileştirmek için aktif hata aramayı teşvik eden bir yoldur.

Apple, bu yıl Eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone serisiyle bu yıl üçlü arka kameraya sıçrayacak. Ancak görünen o ki, en popülerlerinden biri en iyi casino siteleri yakında büyük iyileştirmelerle bir güncellemeye sahip olacağı için üçlü kameraya giden şirketin tek ürünü bu olmayacak gibi görünüyor.

13 Ağu 2019, 8:32 am CEST

Javier Mañas

Analist Mac Otakara’ya göre, Apple en profesyonel tabletine üçlü bir arka kamera ekleyebileceğinden, bir sonraki iPad Pro’nun fotoğrafçılığa destek verecek çok ilginç bir değişikliği olacak. Ek olarak, bir sonraki 10,2 inç iPad, standart fotoğraf kalitesini geride bırakmak ve daha ciddi bir şeye geçmek için çift kameraya sahip olacak.

Apple, kritik bir cihaz arızası bulan herkese 1 milyon dolar teklif ediyor

Apple, iPhone’un pilinin bireyler tarafından değiştirilmesini engelliyor

Apple, iPad Mini ve iPad Air’i bu yıl zaten güncelledi, bu nedenle iPad ve iPad Pro’nun yeni sürümlerini yıl sonundan önce görmemiz çok olası. İPhone XI, optik yakınlaştırmayı iyileştirmek ve artırılmış gerçeklik uygulamalarından yararlanmak için kesinlikle geniş bir açı ve bir telefoto sensör ile birlikte ana sensöre sahip olacak aynı üçlü kamera sistemine sahip olacaktı.

PIN’ler, telefonlarımıza iznimiz olmadan kimsenin girmemesi için güvenlik sistemi olarak tasarlanmıştır. Birçok başarısız girişim varsa, terminal bir süre bloke edilecek, böylece PIN’i hatırlayacağız veya yeniden kurmanın başka bir yolunu arayacağız, ancak bugün bizi ilgilendiren haberler, gerektirdiği bekleme süresi nedeniyle gerçeküstü.

13 Ağu 2019, 8:48 am CEST

Javier Mañas

Asya basınında çıkan haberlere göre, Şanghay’da bir kadının iki yaşındaki oğlu, annesinin telefonunu 47 yıl boyunca kilitledi. Küçük çocuk cep telefonuyla oynuyor ve çöktüğünde videoları izliyordu, çocuk buna düğmelere dokunarak ve PIN kodunu tekrar tekrar yanlış girerek yanıt verdi. Pek çok başarısız girişim, yaklaşık 47 yıla denk gelen 25 milyon dakikalık bir kilitlenmeyle sonuçlandı.

Apple, kritik bir cihaz arızası bulan herkese 1 milyon dolar teklif ediyor

Bir sonraki iPad Pro üçlü kamera sistemine sahip olabilir

Şangay’daki Apple Store’dan bir teknisyen, bu noktada PIN’i koymak veya tüm verileri silmek ve telefonu fabrikaya sıfırlamak için o yılları beklemesi gerektiğini belirtti. Apple Store’dan, başarısız PIN ve aradaki bir çocuk tarafından aynı engelleme yöntemi için 80 yıla kadar vakalar gördüklerini belirttiler. "Torunlarıma babalarının suçu olduğunu söylemek için 47 yıl bekleyemedim", bu meraklı davadan sonra etkilenen dedi.

Apple, bu haftalarda yeni iPhone’unun sunumu daha yakın ve daha yakın olduğundan ve serinin getirdiği yenilikleri görmek için beklentiler tavan yaptı. Ancak, telefonlara odaklandığımız için Apple’ın markanın başka bir popüler cihazının yeni bir versiyonunu ortaya çıkarabileceğini düşünmemiştik.

19 Ağu 2019, 9:04 am CEST

Javier Mañas

MacRumors medyası, Apple uzmanı ve bu alandaki deneyimli analist Ming-Chi Kuo’nun yeni bir raporunu yineledi. Kuo, bu raporda, Apple Watch Series 5’in bu sonbaharda gerçekleşecek sunumunun çok yakın olduğunu belirtti, bu da iPhone 11 ile aynı etkinlikte bile bir teaser veya sunumumuz olabileceğini gösteriyor olabilir.

Apple, cep telefonlarında patent ihlali nedeniyle yeniden suçlandı

Apple giyilebilir cihazları 2020’de Mac ve iPad’den daha iyi performans gösterebilir

Watch Series 5’in yapısı açısından ana yenilik yeni bir seramik gövde olacaktı, ancak tek bir model için mi yoksa herkes için mi geçerli olacağını bilmiyoruz. Şu anda bu saatin selefine göre nasıl yenilik yapacağına dair çok az detaya sahibiz, ancak muhtemelen 10 Eylül’de gerçekleşecek olan iPhone etkinliğinde nihayet ortaya çıkıp çıkmayacağını göreceğiz.

Apple, teknoloji pazarında dünyanın en değerli şirketlerinden biridir ve geniş ürün yelpazesi, telefon, bilgisayar, tablet ve akıllı saatler gibi alanları kapsamasına olanak tanır. Şirket çoğunlukla iPhone ve iPad’iyle ilişkilendiriliyor, ancak bu eğilim diğer cihazların lehine değişiyor.

14 Ağu 2019, 8:43 am CEST

Javier Mañas

Above Avalon tarafından sunulan bir rapora göre, Apple giyilebilir cihazları 2020’de Mac ve iPad tarafından elde edilen faydaları aşacak. Yani Apple için AirPods ve Apple Watch satışları, profesyonel masaüstü ve tabletleriyle elde ettiklerinden daha önemli olacak. Bu veriler, şirketin 2019 yılı boyunca gerçekleştirdiği satışlara dayanıyor ve tahmin, 2020’de bunları aşacağını gösteriyor.

Apple, Giyilebilir Cihazlar İçin Daha Fazla Krediyi Hak ediyorhttps: //t.co/sojS6VUy6CApple giyilebilir cihazlarda tartışmasız liderdir ve rekabetten uzaklaşmaktadırlar.

– Avalon Üstü (@AboveAvalon) 8 Ağustos 2019

 

Apple, kritik bir cihaz arızası bulan herkese 1 milyon dolar teklif ediyor

Apple, iPhone’un pilinin bireyler tarafından değiştirilmesini engelliyor

Apple, giyilebilir ürünler kategorisinde satılan 70 milyon adedi aşmış olacaktı ve bu cihazların sahip olduğu büyüme her yıl% 55 civarındaydı, bu da bu Apple ürünlerinin sahip olduğu popülaritede olağanüstü bir artış olduğunu gösteriyor. Her şey aynı kalırsa 2020 yılı Apple için iyi bir fayda yılı olacak gibi görünüyor.

Apple, geliştiriciler için yeni iOS 13 beta sürümünü yayınladı, bu nedenle, bir sonraki iPhone 11 hakkında bir şeyi gösteren olası haberleri veya materyalleri keşfetmek için yazılımın içini araştırıyorlar. İHelp BR için durum böyle oldu, çünkü Yeni iPhone serisinin sunum tarihinin 10 Eylül olacağını gösteren görünen dosya.

16 Ağu 2019, 7:55 am CEST

Javier Mañas

Bu dosya adlı bir resim hakkında "HoldForRelease" Ana ekranda 10 Eylül tarihli takvim var. Geçen yıl, iOS 12 beta sürümünde aynı görüntüye sahipti ve bu görüntü iPhone XS’in nihayet sunulduğu tarihi koydu, pek çok kişi bu bilgiyi güvenilir olarak alıyor ve yeni iPhone 11’i tanıdığımız günün o gün olacağını gösteriyor. dizi.

Bir çocuk yanlış PIN için annesinin iPhone’unu 47 yıl kilitliyor

İPhone 11, Apple Pencil ile uyumlu olabilir

9to5Mac’in de belirttiği gibi, Apple her zaman Eylül ayının ikinci Salı veya Çarşamba günü iPhone sunumları yapıyor, bu nedenle bu tarih son yıllarda yaşanan trendle tutarlı. Etkinlikte iPhone 11, en büyük varyantı iPhone 11 Max ve şu an adını bilmediğimiz iPhone XR halefi ile tanışmamız bekleniyor.

Amerika Birleşik Devletleri ile Çin arasındaki ticaret anlaşmazlığı, Kuzey Amerika ülkesinin Huawei’yi vetosunda görüldüğü gibi çok kritik anlara ulaşıyor, ancak bu anlaşmazlık ABD şirketlerine de önemli zararlar verebilir, çünkü geliştirme sürecinin çoğu Çin’i ilgilendirme eğilimindedir. Bir noktada, bununla ilgili önemli bir konuşma gerçekleşti.

19 Ağu 2019, 8:47 am CEST

Javier Mañas

Bloomberg veya CNBC gibi medyanın bildirdiğine göre, Amerika Birleşik Devletleri başkanı Donald Trump ve Apple’ın CEO’su Tim Cook, akşam yemeği yemek ve anlaşmazlığın mevcut durumu hakkında konuşmak için bu Cuma günü Trump’ın golf kulübünde buluştu. Çin ve Asya ülkesiyle gelecekteki ticaret için tarifeler. Donald Trump, Tim Cook’un Çin ile olan agresif ticaret anlaşmazlığını sona erdirmek için bazı çok ilginç argümanlar sunduğunu belirtti.

Apple, cep telefonlarında patent ihlali nedeniyle yeniden suçlandı

Apple giyilebilir cihazları 2020’de Mac ve iPad’den daha iyi performans gösterebilir

"Tim Cook’a büyük saygı duyuyorum ve tarifeler hakkında konuşuyor. Samsung’un ana rakibi olduğunu ve Güney Kore merkezli oldukları için tarife veya ücret ödemediklerini belirttiği harika bir argümanı vardı."Donald Trump görüşmelerinden sonra dedi. Tim Cook, bu önlemlerin Samsung’a daha fazla fayda sağladığını ve bu mücadelede Apple’ı biraz geride bıraktığını, böylece başkanın durumu inceleyeceğini açıkça belirtti.

Rus lüks şirketi Caviar, bu yıllarda altın ve elmas gibi malzemelerden yapılmış çok özel kasalar sunarak bunu karşılayabilenlere ekstra bir zenginlik dokunuşu sunmasıyla ünlendi. Şimdi, şirket, yeni kasa serisini göstermeden önce Apple’ın yeni telefonunun resmi olarak açıklanmasını bile beklemedi.

20 Ağu 2019, 8:31 am CEST

Javier Mañas

İPhone 11’in Caviar’da zaten bir dizi özel kılıfı var. "Uzay Koleksiyonu" Firmanın dekorasyonu için seçtiği mekansal nedenlerden dolayı. En üst düzey model, meteorit parçalar, ay parçaları, değerli taşlar ve hareketli bir tourbillon içerir ve bu tarzın tek kasası için 49.900 $ ‘lık mütevazı bir fiyata.

Apple Watch Series 5, sunumuna çok yakın olabilir

Apple giyilebilir cihazları 2020’de Mac ve iPad’den daha iyi performans gösterebilir

Bir seçenek daha istiyorsak "ucuz" 4.800 dolara Apollo 11 veya Sovyet astronotlarına bir hediye olarak Soyuz-MS-01 uzay aracının küçük parçalarından oluşan ve 5.590 dolar fiyatla Soyuz’a sahibiz.