Home / blog / Poszukiwanie domu: wskazania znalezionych niebezpiecznych przedmiotów

Poszukiwanie domu: wskazania znalezionych niebezpiecznych przedmiotów

Poszukiwanie domu: wskazania znalezionych niebezpiecznych przedmiotów

Debata na temat przemocy policyjnej: pojawiło się wideo z operacji policji w Hamburgu. Poważny wypadek w domu: Richard Lugner leży w szpitalu po upadku Regio-Nachrichten: Wszystkie najnowsze wiadomości ze wszystkich miast

Pomimo odniesionych obrażeń nadal był w stanie zainicjować zatrzymanie awaryjne. Po zatrzymaniu pociągu sprawca rozbił zewnętrzną szybę i uciekł. Rzecznik policji początkowo nie był w stanie udzielić żadnych informacji o dokładnym tle przestępstwa.

Wykorzystane źródła: agencja informacyjna dpa

Policja w Monachium zatrzymała nielegalny wyścig samochodowy. Około 35 samochodów sportowych ścigało się od Londynu do Niemiec.

Łącznie 35 kierowców wzięło udział w międzynarodowym wyścigu samochodowym w Europie, który następnie został przerwany w Monachium. Jak poinformowała w czwartek policja, patrol zauważył samochód sportowy przed hotelem w Monachium. 

Dochodzenie przeciwko ojcu: małe dzieci z przegrzanego samochodu pozwalają uwolnić się od kłótni na parkingu: mężczyzna strzela przed supermarketem Wiadomości regionalne: Wszystkie najnowsze wiadomości ze wszystkich miast

Jak się okazało, kierowcy startowali w nielegalnym wyścigu z Londynu przez Francję, Włochy, Austrię, Niemcy iz powrotem. Ponadto 30 samochodów miało częściowo przyciemnione reflektory lub nie miało tablic rejestracyjnych. Podczas inspekcji we wtorek niektórzy uczestnicy zostali pod wpływem narkotyków i uniemożliwiono im kontynuowanie podróży. Wobec 29-letniego organizatora wszczęto wstępne śledztwo.

Wykorzystane źródła: agencja informacyjna dpa

Dwulatek został zaatakowany przez psa na działce w Hamburg-Steilshoop. Niemowlę musiało być operowane w szpitalu. 

Dwuipółletnia dziewczynka została zaatakowana w Hamburgu przez psa rasy mieszanej i poważnie ranna. W sobotę dziecko zostało przewiezione do szpitala i poddane operacji – poinformowała w poniedziałek policja. Nie grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo, ale zdaniem lekarzy dalsze operacje mogą być konieczne.

Unikanie wypadków: dziecko i pies – sześć zasad, o których każdy powinien wiedzieć

Rodzina dziewczynki spędziła wieczór z przyjaciółmi i psem w stowarzyszeniu ogródków działkowych w hamburskiej dzielnicy Steilshoop. Gdy dziecko podchodziło bez nadzoru w pobliże psa na smyczy, ugryzło je w głowę. Właściciel psa jest badany pod kątem spowodowania obrażeń ciała.

Wykorzystane źródła: agencja informacyjna dpa

W Norymberdze mężczyzna zagroził klientowi supermarketu pistoletem, ponieważ jego żona nie zachowywała od niego minimalnego dystansu. Teraz jest badany.

W czwartek po południu 42-letni mężczyzna zagroził klientowi na parkingu supermarketu w Norymberdze-Hummelstein – najwyraźniej dlatego, że jego żona wcześniej nie zachowywała wystarczającej odległości. Funkcjonariusze komisariatu policji w Norymberdze-Południe zatrzymali mężczyznę.

Mężczyzna już pokłócił się z 24-letnim klientem przy kasie supermarketu przy Allersberger Strasse, ponieważ jego 22-letnia żona zachowała zbyt mały dystans. Potem mężczyźni znów starli się na placu supermarketu. 42-latek wycelował broń w 24-latka i groził mu. Potem wsiadł do samochodu i odjechał.

Dochodzenia trwają

Następnie kilka patroli z komisariatu Nuremberg-Süd szukało pojazdu i ostatecznie udało im się go zatrzymać na Wölckernstrasse. Funkcjonariusze aresztowali mężczyznę. Tutaj odniósł drobne obrażenia. W pojeździe znaleźli również narzędzie zbrodni – broń palną.

Faktura za sprzątanie: zidentyfikowano różowy samochód policyjny na podstawie wideo internetowego Brak zagrożenia dla przechodniów: Narasta spór rodzinny – oddział SEK Regio-Nachrichten: Wszystkie najnowsze wiadomości ze wszystkich miast

Policja wszczęła przeciwko mężczyźnie śledztwo m.in. w związku z podejrzeniem zagrożenia i zajęła pistolet. Ponieważ on również nie miał odpowiedniego pozwolenia na broń, obecnie badane jest naruszenie prawa dotyczącego broni.https://yourpillstore.com/ Następnie funkcjonariusze zwolnili mężczyznę.

Wykorzystane źródła: Norymberga Policja: Komunikat prasowy z 9 października

Razem z "HMS Erebus" popłynął "HMS terror" 1845 wyruszył na eksplorację północno-zachodniego przejścia. Potem oba statki zniknęły bez śladu. Około 170 lat później archeolodzy wykonali nagrania wideo w jednym z wraków. I pokazuje niesamowite rzeczy. Wrak pozostał prawie całkowicie nienaruszony.

170-letni wrak statku "HMS terror" do dziś pozostał prawie całkowicie nienaruszony. Pokazują to teraz nowe nagrania wideo z wnętrza statku. Historyczne znalezisko zostało zamrożone pod lodem arktycznym. Wrak został znaleziony we wczesnych latach dziewięćdziesiątych. Ale dopiero nurkowanie kanadyjskich archeologów dostarczyło fascynujących zdjęć dobrze zachowanych "HMS terror". Naukowcom udało się wykonać wyraźne zdjęcia ponad 90 procent dolnego pokładu.

Nowa wyprawa nurkowa: Pierwsze nagrania "Tytaniczny" od 14 lat Bakterie specjalne: The "Tytaniczny" znika 58 lat po wybudowaniu ściany: "Pokojówka ścienna" spotkają się ponownie

Razem z "HMS Erebus" popłynął "Terror HMW" 1845 wyruszył na eksplorację Pasażu Północno-Zachodniego. Angielski polarnik John Franklin wraz z wybranymi przez siebie dwoma statkami wybrał się na wyprawę na Arktykę. Ale oba statki zniknęły podczas poszukiwania legendarnego wówczas Przejścia Północno-Zachodniego. Ich zniknięcie wywołało jedno z najdłuższych i największych poszukiwań w historii. Trwał od 1848 do 1859 roku i ostatecznie doprowadził do odkrycia przejścia z Atlantyku na Pacyfik.

Na powyższym filmie możesz zobaczyć najnowsze nagranie z wraku statku "HMS terror".

Wykorzystane źródła: z materiałami z ProSieben i Parks Canada oraz Inuit

W Norymberdze pewien mężczyzna obsikał radiowóz, którego nagranie krążyło w sieci. Teraz domniemany sikarz został zidentyfikowany – musi zapłacić.

Po tym, jak w Norymberdze sfilmowano mężczyznę sikającego na samochód patrolowy, policja zidentyfikowała 20-latka jako domniemaną osobę odpowiedzialną za sprawę. Film szybko rozprzestrzenił się w różnych mediach społecznościowych, poinformowała policja w środę. Stało się to zgubą młodego człowieka: dzięki nagraniu z zeszłego czwartku można go było zidentyfikować.

Spontaniczny protest: policja używa pałek Niebezpieczny incydent: dron zbliża się do samolotu pasażerskiego na podejściu Wiadomości regionalne: Wszystkie najnowsze wiadomości ze wszystkich miast

Według policji, pokazuje młodego mężczyznę opartego o błotnik, rozpinającego spodnie i oddającego mocz na samochód zaparkowany w centrum miasta. Po opróżnieniu pęcherza szedł dalej, jakby nic się nie stało. 20-latek musi sam zapłacić rachunek za czyszczenie radiowozu.

Wykorzystane źródła: agencja informacyjna dpa

Raper Sammy Deluxe zamyka swoją restaurację w hamburskiej dzielnicy Karolinenviertel. Powinien znajdować się w lokalu w przyszłości "o treściach społecznych i kulturowych" idź, mówi 42-latek.

Hamburgowy raper Samy Deluxe ma swoją restaurację po pięciu latach "Znaleziono jedzenie" zamknięty w Karolinenviertel. "Gastro to cholernie trudny biznes. Szacunek dla wszystkich ludzi, którym się to udaje. Nie mam już na to ochoty"- powiedział 42-latek w filmie zamieszczonym na Instagramie. "Ale nie mogę się doczekać przyszłości w tym sklepie. Samy Deluxe – Found food – Rest in Peace. Peace Out!"on kontynuował.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Samy Deluxe (@samydeluxe)

W dzielnicy Steilshoop: pies gryzie dwulatka w głowę Podróż w obszarach zagrożonych: centrum testowe Corona na lotnisku w Hamburgu Regio-Nachrichten: wszystkie najnowsze wiadomości ze wszystkich miast

Jednak raper nie wycofuje się z Karolinenviertel. W przyszłości powinien znaleźć się na terenie restauracji "o treściach społecznych i kulturowych" spacerować. Chce między innymi jego podcast, który został wznowiony w poniedziałek "Wysoka kultura" tam też nagrywają, mają być produkowane sety i transmisje na żywo. "Po prostu pozostanie niesamowitym miejscem, które nie jest otwarte dla publiczności, ale nadal będzie widoczne dla opinii publicznej." Kilka mediów z Hamburga donosiło wcześniej.

Wykorzystane źródła: agencja informacyjna dpa

Po masowej bójce w restauracji Mönchengladbach policja zakłada próbę zabójstwa. Dwóch mężczyzn zostało ciężko rannych, a jeden policjant został lekko ranny.

Wiadomości dnia

lewa 1 2 prawa

"Starsi ludzie nie rozumieli"Posłowie liczą się z seksizmem w Bundestagu. więcej
Sekretarz generalny FDP Wissing Kartonowy towarzysz. więcej
Kampania wyborcza założona przez zięcia Trumpa była najwyraźniej finansowana przez firmę zajmującą się skrzynkami pocztowymi. więcej
Ogłosił wiceprezydent USA Pence"Space Force"-Członkowie powinni nazywać się superbohaterami. więcej

Dwie osoby zostały poważnie ranne w masowej bójce w restauracji w Mönchengladbach. Jeden z policjantów został lekko ranny podczas operacji. Urzędnicy zostali zaalarmowani w sobotę wieczorem, ponieważ doszło do kłótni "między wieloma ludźmi" – powiedziała rzeczniczka policji.

Ile osób było zaangażowanych, nie zostało jeszcze ustalone. Dwóch mężczyzn, w wieku 42 i 71 lat, odniosło tak poważne obrażenia, że ​​trzeba było ich natychmiast operować w szpitalu. Rzeczniczka nie powiedziała, czy w sporze jest broń.

Pogoda: Mroźne noce i deszczowe dni Morderstwo w Kitzbühel: pięć zabitych – akt związku Brema: Zamieszki w centrum miasta

Do śledztwa powołano komisję do spraw zabójstw – prokuratura i policja uznały incydent za usiłowanie zabójstwa. Śledczy nie udzielili żadnych dalszych informacji na temat tła sporu, gdy zostali o to poproszeni.

Wykorzystane źródła: policja Mönchengladbach: komunikat prasowy z 5 października 2019 r., Agencja informacyjna dpa

W Kitzbühel policja prowadzi dochodzenie w sprawie pięciokrotnego zabójstwa. Czyn miał miejsce w niedzielę wieczorem. Śledczy aresztowali już podejrzanego.

Według policji 25-letni mężczyzna zabił pięć osób w Kitzbühel w Austrii. Ofiarami są jego była dziewczyna, jej brat, jej rodzice i inny mężczyzna. Mówi się, że motywem była zazdrość. Według policji 19-latek zerwał z podejrzanym dwa miesiące temu.

Po krwawym akcie 25-latek zgłosił się w niedzielę rano do lokalnej policji. "Właśnie zamordowałem pięć osób"- powiedział miejscowy, gdy pojawił się na stacji.

Martwi się broń palna

Akt poprzedził spór między byłymi wspólnikami w pubie w Kitzbühel – poinformował w niedzielę rzecznik Państwowego Urzędu Kryminalnego. Wczesnym rankiem około godziny 4 nad ranem 25-latek zapukał do drzwi domu rodziców swojej byłej dziewczyny. Ojciec odrzucił go tam. Wrócił do domu i dostał broń, powiedział rzecznik LKA Walter Pupp.

Po ponownym przybyciu do domu zabił rodziców byłej dziewczyny i jej brata. 19-latka przebywała w zamkniętym mieszkaniu babci. 25-latek uzyskał wejście przez balkon, a następnie zastrzelił młodą kobietę i jej nowego chłopaka.

Operacja policyjna na dużą skalę: kilka osób zostało rannych w zamieszkach w centrum Bremy, miejsce zbrodni w Chinatown: czterech śpiących bezdomnych zabitych w Nowym Jorku, masowa bijatyka w Mönchengladbach: dwie ciężko ranne

Słynne na całym świecie miejsce z 8000 mieszkańców jest w szoku. Przestępstwo o takim wymiarze było wcześniej nieznane. Gmina jest domem dla byłej gwiazdy narciarstwa i muzyka ludowego Hansi Hinterseer. Najważniejszym wydarzeniem roku jest wyścig Hahnenkamm na Streifie, na który pielgrzymuje 100 000 kibiców.

Wykorzystane źródła: agencja informacyjna dpa

Za pomocą analiz DNA i modeli klimatycznych: po raz pierwszy naukowcy ustalili dokładne pochodzenie Homo sapiens sapiens w Afryce. Powód, dla którego teraz opuścił region, również wydaje się jasny.

Według nowych badań naukowcy po raz pierwszy znaleźli dokładne miejsce urodzenia współczesnych ludzi. Homo sapiens sapiens żył około 200 000 ludzi na północy dzisiejszej Botswany, zanim wyemigrowali do innych regionów, według specjalistycznego magazynu. "Natura" opublikowane badanie.

"Od dawna wiemy, że współczesny człowiek pojawił się w Afryce około 200 000 lat temu. Ale do dzisiaj nie wiedzieliśmy, gdzie dokładnie jest jego dom"powiedziała główna autorka badań Vanessa Hayes z Uniwersytetu w Sydney. Jej zespołowi międzynarodowych naukowców udało się zidentyfikować miejsce narodzin ludzi za pomocą analiz DNA, danych językowych i geograficznych oraz modeli klimatycznych. 

"35 procent angielski": Jak przydatne są testy genetyczne dla genealogii? Epidemia tytoniu: Naukowcy wzywają do wprowadzenia zakazu papierosów z filtrem Z powodu suszy w Iraku: Archeolodzy odkrywają pałac, który ma tysiące lat

 W obszarze zwanym Makgadikgadi-Okavango na południe od rzeki Zambezi znajdowało się kiedyś ogromne jezioro. Było około dwa razy większe od dzisiejszego Jeziora Wiktorii. Obecnie obszar ten jest w dużej mierze pustynią. Według badań nasi przodkowie żyli w tym regionie przez około 70 000 lat, zanim zmiany klimatyczne zmusiły ich do migracji na inne obszary.

Wykorzystane źródła: agencja informacyjna AFP

W bagażu 25-latka policja znalazła materiał do produkcji materiałów wybuchowych. Śledczy badają teraz związek z serią ataków na tureckie firmy w Bawarii.

Policja na stacji kolejowej w Mühldorf am Inn ma ze sobą 25-latkę "Materiały wybuchowe" aresztowany w bagażu. Mężczyzna podróżował bez biletu w piątek wieczorem. "Podczas oględzin jego bagażu znaleziono materiały, które można wykorzystać do produkcji materiałów wybuchowych"powiedział w sobotę rzecznik policji.

"Sprawdzamy, czy ma to związek z serią ataków na sklepy w Waldkraiburgu." Policja początkowo nie podała żadnych dalszych informacji na temat tożsamości mężczyzny. "Obecnie śledztwa idą we wszystkich kierunkach."

Poszukiwanie domu: wskazania znalezionych niebezpiecznych przedmiotów

Po aresztowaniu mężczyzny śledczy z Państwowego Urzędu Kryminalnego przeszukali dwa domy w Waldkraiburgu i Garching an der Alz. "Były oznaki niebezpiecznych przedmiotów".